Start csomag

KÖTETLEN ANGOL NYELVTANFOLYAMOT KERESEL ÉRDEN?
PRÓBÁLD KI ÉRD VEZETŐ NYELVISKOLÁJÁT – 4 NYELVÓRA MINDÖSSZE 5000 FORINTÉRT

MIÉRT ÉRDEMES KIPRÓBÁLNOD AZ UPTOWN NYELVISKOLÁT ÉS MI IS EZ A START CSOMAG?

Érd vezető nyelviskolájában, az Uptown Nyelviskolában…

• A nyelvoktatás egy különleges és egyedi, a hallgatóink igényeihez alkalmazkodó módszerét alkalmazzuk angol nyelv tanítására.
  • Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy nincsenek adott szinten induló csoportok kötött órarenddel, nem kell várnod hogy tanulhass, bármikor kezdhetsz és saját tempódban tanulhatsz.
  • Rugalmasan Te írod magadnak az órarended, ugyanakkor a magánóráink díja a csoportos órák kedvezményes tandíjának felel meg.

A START csomag után szabadon dönthetsz, hogy belevágsz, vagy inkább más tanfolyam után nézel,  nem kötelez semmire ez a csomag. Foglald le a START csomagod még ma, és a héten már tanulhatsz is velünk!

MIT MONDANAK RÓLUNK NYELVTANULÓINK?

“Nyugodt légkör, korrekt ügyintézés, csak ajánlani tudom őket. Jó ár-érték arány.”

ANTAL ZSOLT

“A 21. század nyelviskolája.”

FETZER GYÖRGYI

“Amikor nyelviskolát kerestem, álmodni sem mertem, hogy van ilyen hely.”

ZSÖMBÖLYNÉ NÉMETH ADRIENN