Módszertan

AZ UPTOWN MÓDSZER LÉNYEGE

Legtöbb diákunk válasza szerint azért bennünket választott, mert nálunk nincs „fixen bedrótozva” a nyelvórája, az dinamikusan áthelyezhető legkésőbb 24 órával a tervezett kezdete előtt.

Te választod meg, hogy mikor jössz tanulni 8:00 és 20:30 között

A célunk az, hogy az egyedi, csak nálunk elérhető módszerrel a legtöbb problémát és akadályt elhárítsuk előled a nyelvtanulás érdekében. Ezek a problémák legtöbbször nem is a tanuláshoz kapcsolódnak, hanem inkább az előfeltételekhez. Sokaknak gondot okoz az, hogy mikor tud tanulni jönni, vagy közbe jöhet munkahelyi vagy magánéleti akadály. Nálunk ilyen gond nincs, ha angolt tanulsz 8:00-tól 20:30-ig bármikor jöhetsz.

Magánóra szakmailag – a tanár figyelme csak a Tiéd

Ha attól félsz, hogy nem jut rád elég figyelem, akkor nyugodj meg. Nálunk ilyen gond nincs, minden tanulónkkal személyesen – egyénileg – foglalkozik a tanár. Ha valamit nem értesz, csak neked elmagyarázza és közben senki sem bámul rád, hogy “Miért nem érted már?!”. Mindenki magával foglalkozik, nincs feszengés, ellenben kérdések bátran lehetnek! Ez a módszerünk leghatékonyabb eleme.

Egyedül a saját tempód diktál, senki más nem zavar

Nem egy olyan diákunk volt, aki feszengett, ha csoportban kell tanulnia. Nálunk ilyen gond nincs, mindenki egyénileg halad. A saját tempódban. A gyorsakat nem húzza vissza a kevésbé magabiztos tanuló. Plusz azok sem szenvednek hiányt, akiknek több időre van szükségük ahhoz, hogy megértsenek egy-egy részt a nyelvből.

A magánórák szakmai fölénye, a csoportos órák árelőnyével együtt

Ha a fenti dolgokat elolvasva úgy gondolod, hogy mindezért biztosan egy vagyont kérünk, tehát drága, akkor van egy jó hírünk: nálunk ilyen gond nincs, az áraink nem drágábbak, mint más nyelviskola csoportos képzése (pedig náluk nem kapod meg a magántanulás szakmai előnyét…). Összeöntöttük a csoportos órák legjobb tulajdonságait (megfizethető ár és a lehetőség, hogy gyakorolj a társaiddal) a magánórák előnyeivel (kizárólagos figyelem, saját tempó).

Tanulható nyelvek

Angol nyelv